sztuczne skały w ogrodzie

Nowe systemy dekoracyjne

Kreacje przestrzenne jak sztuczne skały są istotą teraźniejszych trendów dekoracji i zdobienia ogrodów i wybiegów dla zwierząt.

sztuczne skały , które są wysoce odporną strukturą mogą być wykorzystywane jako niepowtarzalny składnik wystroju. Dzięki wykorzystaniu betonu modyfikowanego imitacje skał wytwarzane przez Wrocławską firmę sKalisty, cechuje nieprzeciętna odporność na warunki atmosferyczne|, jak i na obtłuczenia. Imitacje skał będące produktem firmy sKalisty usatysfakcjonują każde wymagania. Sztuczne skały nie muszą stanowić tylko dopełnieniem, ale potrafią stać się prawdziwą atrakcją w takich lokalizacjach jak na przykład parki rozrywki.

Zlecając usługę wykonania sztucznych skał firmie sKalisty, masz gwarancję trafnego wyboru.

Nasze doświadczenie zostało docenione na jednej z największych budów w naszym kraju, zawierającej niemal 20000m2 sztucznych skał – Afrykarium Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Wyprodukowaliśmy tam wiele bogatych ekosystemów występujących w Afrykańskim pejzażu, zawierających w swoim składzie formacje skalne.

Nasze imitacje skał, służą jako wybiegi dla tak ogromnych zwierząt jak np hipopotamy.

Wytrzymałość naszych sztucznych skał jest na tak wysokim poziomie, że nie zachodzi tutaj obawa o obłupanie sztucznych skał. Teraz, również Ty masz sposobność stworzenia scenerii, która do tej pory nie była możliwa do zbudowania. Firma sKalisty świadczy szeroki wachlarz dekoracji jak sztuczne skały, które z całą pewnością znajdą zastosowanie w Twojej inwestycji. Świadczymy usługi projektowe, zanim nastąpi realizacja sztucznych skał, można zweryfikować wygląd końcowy.

Sztuczne skały na pewno upiększą twoje realizacje i zostaną nietuzinkowym elementem wystroju, o którym mówić będzie każdy gość.

About the author: Patrycja